Ще один реалізований цікавий проєкт

Ще один реалізований цікавий проєкт

Громадська організація" Кремінський центр регіонального розвитку" Наша громада" спільно з місцевою владою працюють на розвиток міста, на покращення життя кремінян. 
Приємно отримати оцінку своєї діяльності!
Посилити роль громадського суспільства.
В рамках проекту “Громадський пояс Донбасу” в коаліцію об’єднались 7 громадських організацій із Старобільська, Бахмута (Артемівськ), Маріуполя, Дружківки, Краматорська, Кремінної та Сєвєродонецька, адже разом діяти можна швидше і ефективніше. Спільна робота має зміцнити кожну організацію та розширити спектр їхніх можливостей. Зокрема, громадські організації зможуть реалізовувати спільні проекти, масштабніші ніж раніше. Угоду про об’єднання підписано 26.09.2017 року. На базі усіх організацій, що вступили в коаліцію відкрито Ресурсні центри підтримки громадських ініціатив. Серед них Центр на базі ГО “Наша громада”. Одне з ключових завдань Центру - сприяти організаційному розвитку громадських ініціатив та організацій. Одже ділимось досвідом, запрошуємо тих, кому потрібна консультація по створенню організації, допомагаємо здобути нові знання, здійснити ініціативи.
З метою створення належних умов перебування дітей в Невській ЗОШ-НВК була реалізована ініціатива Невської сільської ради, яку підтримала і реалізувала громадська організація «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в рамках проекту Громадський пояс Донбасу. 15 травня 2018р. відбулося відкриття двох сучасних шкільних вбиралень: окремо для дівчат і для хлопців. Дуже радіють не тільки діти,а і вчителі та батьки, які прийшли на урочистості. Тепер школярі не будуть бігати до двору роздягнені у дощ та мороз, як було раніше, не будуть там простуджуватись. Нарешті санітарно-гігієнічні норми перебування учнів у навчальному закладі створено, створено комфортні умови.
«Ця подія важлива саме для наших дітей і для нас ,- сказав голова Невської с/ради, - попереду у нас ще багато потрібних, значимих для нас питань, які ми будемо вирішувати разом з громадою. А сьогодні ми говоримо «Дякуємо!» Західноукраїнському ресурсному центру, громадській організації «Наша громада» і всім небайдужим жителям нашого села, які брали участь у створенні належних умов перебування дітей в школі.»

 

Параюристи в громаді!
В серпні стартував проект «Параюристи в громаді» в рамках проекту ПРООН “Верховенство права та правосуддя для громад”.
Основним завданнями проекту є наближення безоплатної правової допомоги до населення, особливо сільського та у віддалених районах міст, створення ефективних механізмів правової допомоги мешканцям Луганщини, захисту їхніх прав та підвищення правової спроможності через розробку, апробацію та впровадження тренінгового курсу для підготовки параюристів за місцем проживання
Проект направлено на правовий захист найбільш вразливих мешканців громад м. Кремінна. сел Красноріченське та м. Троїцьк через підготовку параюристів з числа соціальних працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та місцевих активістів і волонтерів. Послугами параюристів буде охоплено в першу чергу ВПО, людей з інвалідністю та соціально незахищені сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.
В якості партнерів буде залучено Сєверодонецький місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги, обласний та місцеві центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадська організація «Центр підтримки інвалідів Луганщини».
За результатами проекту ми отримаємо підготовлених параюристів для роботи у кожній громаді.
22.08.2017 в рамках проекту проведено круглий стіл в місті Кремінна, обговорено план діяльності, заключенні угоди.

В Кремінському районі працює Всесвітня продовольча программа

Вона розрахована на :

-         Інвалідів 1 та 2 групи з доходами менше прожиткового мінімуму

-         Матерів-одиначок з 2 і більше дітьми з доходами менше прожиткового мінімуму

-         літніх людей/сімей з одним годувальником з доходами менше прожиткового мінімуму

-         людей з важкими хронічними захворюваннями (туберкульоз, онкологія, ВІЛ/СНІД т.п.)

 

-          сімей, що виховують дітей-інвалідів

За роз"ясненнями та допомогою в ориманні ваучерів від Програми слід звертатися до нашого офісу : м. Кремінна, пл. Красна, 20

Download
Річний звіт за 2016 р
Працюємо уже не перший рік і кожен з них цікавий та наповнений ідеями та досягненнями.
Ось так пройшов наш минулий 2016 рік
Річний звіт.pdf
Adobe Acrobat Document 5.9 MB

В рамках проекту "Громадський пояс Донбасу", завдяки проекту "Організаційний розвиток громади", продовжується розвиток громадської організації «Наша громада». 10 травня відбулася стратегічна сесія, результатом якої стала розроблена членами організації стратегія розвитку "Нашої громади". Працювала експерт Ганна Борова, яка консультувала, надихала, надавала ідеї щодо подальшого нашого розвитку. 

12 травня Стратегію затведжено!!!

Наш досвід роботи виявився цікавим і ми з задоволення ділимося з колегами зі Станиці Луганської за чашкою чаю. Організатори заходу наші партнери з УВКБ ООН

27.04.2017 року представники громадської організації КЦРР «Наша громада» прийняли участь в соціальному проекті «Inclusive Friendly». В рамках проекту був проведений тренінг з соціальної інтеграції людей з інвалідністю від команди спеціалістів з 4 різних профілів: 
– робота з людьми з вадами слуху; 
– робота з людьми з вадами зору; 
– робота з людьми з проблемами пересування (візочниками); 
 – також розглядалися питання термінології. 
Цей тренінг перевернув наше уявлення про людей з інвалідністю, про їхні потреби, навчив нас навичкам комунікації, поводження та правилам роботи з людьми з інвалідністю.

проект «Громадський пояс Донбасу»

Досвідчені експерти завжди готові допомогти та проконсультувати

 

Проект «Громадський пояс Донбасу» реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.

Іде тренінг по написанню проектів . 

Ми готуємось стати  надлійною ланкою в Громадському поясі Донбасу

 

Проект «Громадський пояс Донбасу» реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.

У Краматорську підписали угоду про співпрацю «Громадський пояс Донбасу»

4 жовтня у Краматорську відбулось публічне підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським ресурсним центром та громадськими організаціями, що працюють у Донецькій та Луганській областях в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу».

Участь у зустрічі взяли Василь Полуйко, президент Західноукраїнського ресурсного центру, Петро Лазарчук, керівник проекту «Громадський пояс Донбасу», Хельга Пендер координатор проектів представництва ЄС в Україні, Костянтин Філенко, радник з питань інформаційної та внутрішньої політики голови Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації, партнерські організації з Донецької та Луганської областей.

Угоду про співпрацю підписали представники наступних організацій ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада» (Старобільськ), ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» (Бахмут), ГО «Агентство підтримки місцевих ініціатив» (Маріуполь), ГО «Нова Дружківка» (Дружківка), Донецька обласна організація «Комітет виборців України» (Краматорськ), ГО «Наша громада» (Кремінна), Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» (Сєвєродонецьк).

Проект стартував 1 липня 2016 року й триватиме до червня 2018 року. В рамках проекту Західноукраїнський ресурсний центр має намір передати знання та досвід, набутий  організацією впродовж 20 років діяльності перспективним неурядовим організаціям у Донецькій та Луганській областях. Проте мета полягає не лише у передачі знань, а й у створенні та розвитку міцної Коаліції місцевих НУО. Коаліція отримає можливість координувати спільну діяльність, планувати та впроваджувати більші проекти та надавати взаємну допомогу. 

«Очікуємо, що Коаліція стане рушійною силою впровадження демократичних реформ та колегіального прийняття рішень з метою соціально-економічного розвитку у Донецькій та Луганській областях, включаючи окуповані території після їх звільнення», - зазначає Президент ЗУРЦ Василь Полуйко.

Організації, які підписали угоди матимуть також можливість подати ідеї та впровадити власні  проекти, що стане доброю можливістю для застосування знань та навиків, здобутих під час навчання. Прикладами позитивного впливу місцевих громадських ініціатив можуть бути покращення якості адміністративних послуг, залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, розробка та реалізація місцевих програм, мобілізація громади з метою вирішення конкретних питань соціального плану та житлово-комунальних послуг, більш ефективна інтеграція ВПО (внутрішньо переміщених осіб) у місцеві громади, тощо.  

На фінальному етапі проекту «Громадський пояс Донбасу» заплановано проведення Східноукраїнського форуму громадських ініціатив, що надасть можливість широкому колу громадськості Східної України ділитися досвідом, здобувати нові знання та специфічні інструменти для ефективної діяльності у регіоні та для спільного лобіювання демократичних реформ.

Проект «Громадський пояс Донбасу» реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС. Метою проекту є посилити роль громадянського суспільства у сприянні проведення демократичних реформ на території Донецької та Луганської областей через розвиток та зміцнення організаційного потенціалу  семи місцевих громадських організацій у Донецькій та Луганській областях, створити Ресурсний центр підтримки громадських ініціатив на основі цільових НУО, створити Коаліцію НУО «Громадський пояс Донбасу», використати досвід проекту на Східноукраїнському форумі